2.El Beyaz Eşya - Klima Satış Mağazası

Arçelik Klima Altından Su Kaçırıyor

Arçelik klima kullanıcıları için en büyük sorunlardan bir tanesi klimanın alt kısımdan su kaçırmasıdır. Performansı doğrudan etkileyen ve klimanın çalışması ile ilgili sorunlara işaret eden su kaçırması ile alakalı olarak öncelikle teknik servisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çünkü alttan su kaçırmanın en ciddi sorunlardan biri olabileceği kesinlikle unutulmamalıdır.

img

Klimanın iç üniteden su akıtmasının en önemli nedeni tahliye borusundaki tıkanıklıktır. Bu tıkanıklık suyun dışarı akmasından ziyade içeri doğru akmasına neden olur. Eğer klimanızın içeri doğru su akıttığını fark ettiyseniz tahliye borusunu kontrol etmelisiniz. Tahliye borusunda bir sorun yoksa klimanızı nemli ortamda ve soğutma modunda çalıştırıyor olabilirsiniz. Bu durum da klimanızın su akıtmasına neden olabilir.

Klimanın su akıtması kesilmiyor ve sorunlara neden oluyorsa klima servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arçelik klima ve diğer klima markaları için size özel çözümler geliştiriyoruz. Bu çerçevede ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir yaklaşım sergilemenizi sağlıyoruz. Sur Klima Servisi, Yenişehir Klima Servisi, Bağlar Klima Servisi, Talaytepe Klima Servisi ve Kayapınar Klima Servisi ile siz de ihtiyaçlarınıza cevap verin. En kaliteli hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın